Juuste siirdamine

Juuksepiiri taandumine ja juuste hõrenemine on sageli seotud pärilikkusega. See on äärmiselt tavaline probleem kuni 50% meestel ja veidi väiksemal hulgal üle 40 a naistel. Juuksekao põhjuseks võivad olla ka traumad või peanaha haigused, mõningate ainete puudus organismis, kilpnäärme ületalitus või hormonaalsed häired. Loe täpsemalt juustekao kohta derma.ee lehel.

Olenemata põhjusest on võimalik kiilaspäisust ravida juuste siirdamise meetodiga. Medemis Clinic teeb koostööd dr Oleg Šertšenkoviga, kes kasutab kaasaegset Follicular Unit Extraction ja Follicular Unit transplantation tehnikat.

The Follicular Unit Extraction on minimaalset invasiivne, ilma operatsioonita meetod juuste taasamiseks. Kasutatakse mikrokirurgilisi instrumente, mis võimaldavad mitte kahjustada folliikuleid ekstraktsioonil. Arvestades iga kliendi eripärasid, on 100% loomulik tulemus garanteeritud. Isegi mikroskoobi all on raske eristada siirdatud ja loomulikke juukseid.

Follicular Unit Extraction on kiiläspäisuse ravi meetod kus üksikud juukse follikulid (juuste sibulad) korjatakse otse doonor-piirkonnast ilma operatsioonita. Selle protseeduri käigus kasutatakse ühe mm läbimõõduga ringjat skalpelli (punch), millega vabastatakse follikul pea nahast.

HIND

Juuste siirdamise hind sõltub piirkonnast, kuhu ja kui palju karvu soovitakse siirdada. Ühe folliikuli siirdamine on 2,5 EUR ning enamasti algavad protseduuri hinnad 2000 eurost. Täpsem hind selgub arsti konsultatsioonil.

Juuste siirdamine

Alates 2000€

Broneeri

Vaata ka

  1. Kulmude siirdamine

    Alates 1200€

    Info ja broneering