Medemis Clinic töötajad

Meist

Pakume esteetilise meditsiini teenuseid dermatoloogia, iluravi ja plastikakirurgia valdkondades. Iluravi protseduuride valikusse kuuluvad ilusüstid, laserprotseduurid dermatoloogiliste nahaprobleemide lahendamiseks, fotoepilatsioon, pindmised ja sügavamad keemilised koorimised ning teised meditsiinilised ja kosmeetilised nahahooldusprotseduurid. Üldjuhul on protseduurid kiired ja ei vaja pikka taastumisaega (va plastikakirurgia ja sügava toimega laserprotseduurid) ning patsiendid saavad jätkata oma igapäevaseid toiminguid koheselt.

Meie eesmärk on saavutada silmnähtavaid tulemusi. 

Pikaajaline kogemus ja parim tehnoloogia garanteerivad suurepärased tulemused. Uusim tehnoloogia ning oma ala eksperdid võimaldavad meil pakkuda maailmatasemel teenust ning esmaklassilist teenindust. Meie protseduurid ja tehnoloogia on heaks kiidetud nii Ameerika kui Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt.

Imed ei juhtu. Neid tehakse. 

Kas poleks ime, kui ühtäkki kaovad näolt kortsud, pigmendilaigud või sünnimärk? Unistad, et nahk oleks ilusam ja ühtlasem, nina ümber olevad kapillaarid oleksid kadunud ja üldse tahaks välja näha natukene noorem? Meie spetsialistid teevad selliseid imesid Medemises iga päev.

  • Protseduure teostavad vaid meditsiiniharidusega õed ja arstid.
  • Kõik kasutatavad protseduurid ja aparaadid on heaks kiidetud Ameerika FDA (Food and Drug Adminstration) ja Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt.
  • Protseduuride läbiviimiseks on meil Terviseameti luba (L03701).

Medemise kollektiiv

Liisa Raudmets
Kliiniku juhataja
Liisa on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe eriala. Varem töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Viljandi haigla erakorralise meditsiini osakonnas. Medemises teostab Liisa täitesüste, foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, Triactive tselluliidi ravi, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni ja keemilisi koorimisi. Suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Liisa hobideks on lugemine, tervisesport ja käsitöö.
Yulia Dotsenko
Esteetilise meditsiini õde
Yulia on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe erialal. Varem töötanud Ida-Tallinna Keskhaigas onko- ja üldkirurgia osakonnas, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas pulmonoloogia ja kiiritusravi osakonnas ning Estmedica kliinikus kirurgia assistendina. Yulia suhtleb vabalt eesti ja vene keeles ning suhtlustasandil inglise keeles. Medemises teostab foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, Triactive tselluliidi ravi, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni, kapillaaride eemaldamist laseriga ja keemilisi koorimisi. Hobideks fitness ja jõusaali treening.
Dr Aet Köster
Esteetilise meditsiini arst
Dr Aet Köster on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008 aastal ning hetkel jätkab õpinguid erakorralise meditsiini residentuuris Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.
Ülikooli ajal on ta töötanud ka abiõena. Aet on läbinud palju koolitusi erakorralise meditsiini erialal, samuti erialaväliseid koolitusi nii kirurgias, dermatoloogias kui ka ilu- ja täitesüstide valdkonnas. Medemis Clinicus teostab dr Köster botuliinisüste kortsudele.
Mari-Liis Sootalu
Õde, kosmeetik
Mari-Liis on lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli. Kogemust kosmeetikuna on tal alates 2011. aastast. Suur huvi ilumeditsiini vastu viis Mari-Liisi õppima ka õendust. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötanud õena varasemalt nii erakliinikus kui hambaravi assistendina.
Mari-Liis suhtleb vabalt nii eesti kui inglise keeles. Hobidest on tema kireks lugemine, reisimine ning meeldib teha ka tervisesporti.
Dr Ene Mäestu
Dermatoloog
Dr Mäestu on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli arstiteaduskonna pediaatria erialal 1988a. Aastal 1990 spetsialiseerunud dermatoloogia alal ja asunud tööle laste dermatoloogina Tallinna Lastehaigla Kesklinna Lastepolikliinikus, kus töötab tänaseni. Lisaks töötanud 13 aastat laserkirurgiakeskuses Vitaclinika. Alates 2002. aastast tegelenud pigmentsünnimärkide dermatoskoopilise uurimisega. 2007a. täiendanud teadmisi dermatoskoopia baaskursusel International Dermoscopy Diploma Grazi Ülikooli juures Austrias. Dr Mäestu on Eesti Naha-ja Suguhaiguste Arstide Seltsi ning Eesti Arstide Liidu liige.
Dr Kadi Ristal
Dermatoloog
Dr Kadi Ristal on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2011. aastal. Seejärel töötanud Soomes üldarstina ning Tartu Seksuaaltervise Kliinikus noortenõustajana. Dermatoveneroloogia residentuuri läbis ta 2016. aastal, mille järgselt asus tööle Tartu Ülikooli Kliinikumi Nahahaiguste Kliinikus arst-õppejõuna. Kadi on omandanud teadmisi dermatoskoopia alal ning läbinud erinevaid koolitusi nii dermatoloogia, pisikirurgia kui ilusüstide valdkonnas. Ta on Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi, Eesti Nooremarstide Ühenduse ja Euroopa Dermatoveneroloogide Seltsi liige.
Dr Mare Malva
Plastikakirurg
Dr Mare Malva on lõpetanud 1998. aastal Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna, 1999. aastal omandanud TÜ internatuuris üldarsti kutse ning 2000-2004. aastatel omandas ta Helsingi Ülikooli Plastikakirurgias plastikakirurgi kutse. Dr Malva töötab hetkel plastikakirurgina nii Eestis kui Soomes. Alates 2006. aastast töötab ta Soome Hyvinkää haigla plastikakirurgia osakonnas.
Kristel Kaur
Kliiniku juhataja, vanemõde (lapsehoolduspuhkusel)
Kristel on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli õe eriala ning lisaks omandanud teadmisi ka välismaal. Ta on varem töötanud Ida-Tallinna Keskhaiglas pulmonoloogia erialal. Medemises teostab Kristel täitesüste, foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni ja keemilisi koorimisi. Ta suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ning suhtlustasandil vene keeles. Kristeli hobideks on sport, reisimine ja kokandus.
Tiina Üürike
Turundus- ja tegevjuht
tiina.uurike@medemis.ee
+372 51 997 444
Niina Knjajeva
Clinic Manager
niina.knjajeva@medemis.ee
+372 53 411 005
Katrin Priske
Administraator
info@medemis.ee
Christine Šillis
Administraator
info@medemis.ee