Meist

Medemis Clinic alustas iluteenuste pakkumist kümmekond aastat tagasi. Sellest ajast oleme kasvanud ja arenenud ning nüüdseks on meie teenuste valik mitmekordistunud. Pakume esteetilise meditsiini teenuseid dermatoloogia, iluravi ja plastikakirurgia valdkondades ning koostöös Eesti parimate arstidega ka juuste siirdamise teenust. Iluravi protseduuride valik hõlmab täitesüste, botuliinisüste miimikakortsude vastu, laserprotseduure dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks, laserepilatsioone, keemilisi koorimisi ja teisi nahahooldusprotseduure. Üldjuhul on protseduurid kiired ja ei vaja pikka taastumisaega (va plastikakirurgia ja sügava toimega laserprotseduurid) ning patsiendid saavad jätkata oma igapäevaseid toiminguid koheselt.

Meie eesmärk on saavutada silmnähtavaid tulemusi. 

Pikaajaline kogemus ja parim tehnoloogia garanteerivad suurepärase tulemuse. Uusim tehnoloogia ning oma ala eksperdid võimaldavad meil pakkuda maailmatasemel teenust ning esmaklassilist teenindust. Meie protseduurid ja tehnoloogia on heaks kiidetud nii Ameerika kui Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt.

Loome märgatavaid muutuseid, mis toovad esile Sinu loomuliku ilu. 

Hindame kõrgelt loomulikku ilu ja tervist. Soovime, et iga klient tunneks end meie juures turvalise ja õnnelikuna. Meie teenused annavad Sulle lisaks kvaliteetsele tulemusele juurde enesekindlust, elujõulisust, taastavad ja hoiavad Sinu loomulikku ilu ning tervist – need on tulemused, mis annavad Sulle võimaluse väärtustada end veelgi rohkem sellisena nagu Sa oled.

  • Protseduure teostavad vaid meditsiiniharidusega õed ja arstid.
  • Kõik kasutatavad protseduurid ja aparaadid on heaks kiidetud Ameerika FDA (Food and Drug Adminstration) ja Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt.
  • Protseduuride läbiviimiseks on meil Terviseameti luba (L03701).

Medemise kollektiiv

Kristel Kaur
Kliiniku juhataja, vanemõde (lapsehoolduspuhkusel)
Kristel on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli õe eriala ning lisaks omandanud teadmisi ka välismaal. Ta on varem töötanud Ida-Tallinna Keskhaiglas pulmonoloogia erialal. Medemises teostab Kristel täitesüste, foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni ja keemilisi koorimisi. Ta suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ning suhtlustasandil vene keeles. Kristeli hobideks on sport, reisimine ja kokandus.
Dr Aet Köster
Arst
Dr Aet Köster on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008 aastal ning hetkel jätkab õpinguid erakorralise meditsiini residentuuris Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.
Ülikooli ajal on ta töötanud ka abiõena. Aet on läbinud palju koolitusi erakorralise meditsiini erialal, samuti erialaväliseid koolitusi nii kirurgias, dermatoloogias kui ka ilu- ja täitesüstide valdkonnas. Medemis Clinicus teostab dr Köster botuliinisüste kortsudele.
Dr Ene Mäestu
Dermatoloog
Dr Mäestu on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli arstiteaduskonna pediaatria erialal 1988a. Aastal 1990 spetsialiseerunud dermatoloogia alal ja asunud tööle laste dermatoloogina Tallinna Lastehaigla Kesklinna Lastepolikliinikus, kus töötab tänaseni. Lisaks töötanud 13 aastat laserkirurgiakeskuses Vitaclinika. Alates 2002. aastast tegelenud pigmentsünnimärkide dermatoskoopilise uurimisega. 2007a. täiendanud teadmisi dermatoskoopia baaskursusel International Dermoscopy Diploma Grazi Ülikooli juures Austrias. Dr Mäestu on Eesti Naha-ja Suguhaiguste Arstide Seltsi ning Eesti Arstide Liidu liige.
Dr Kristine Zabludovska
Dermatoloog
Dr Zabludovska on läbinud dermatoloogia residentuuri Läti Ülikooli arstiteaduskonnas. Oma töös on ta spetsialiseerunud dermatoskoopiale ja laseriga töötamisele. Kristine on täiendanud end 6-kuulisel praktikal Taanis Roskilde haiglas. Ta on ka Euroopa ja Läti Dermatoloogide liidu liige.
Dr Mart Eller
Plastikakirurg
Dr Eller on 2006. aastal lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Seejärel asusta tööle Tartu Ülikooli plastika- ja rekonstruktiivkirurgia residentuuris plastikakirurgina. Alates 2011. aastast on dr Eller arst-õppejõud SA TÜK Kirurgiakliiniku Üld- ja plastikakirurgia osakonnas. Medemises teostab dr Eller kõiki ilu- ja täitesüste, konsulteerib ja teostab ilukirurgilisi operatsioone.
Dr Mare Malva
Plastikakirurg
Dr Mare Malva on lõpetanud 1998. aastal Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna, 1999. aastal omandanud TÜ internatuuris üldarsti kutse ning 2000-2004. aastatel omandas ta Helsingi Ülikooli Plastikakirurgias plastikakirurgi kutse. Dr Malva töötab hetkel plastikakirurgina nii Eestis kui Soomes. Alates 2006. aastast töötab ta Soome Hyvinkää haigla plastikakirurgia osakonnas.
Liisa Raudmets
Vanemõde
Liisa on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe eriala. Varem töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Viljandi haigla erakorralise meditsiini osakonnas. Medemises teostab Liisa täitesüste, foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, Triactive tselluliidi ravi, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni ja keemilisi koorimisi. Suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles. Liisa hobideks on lugemine, tervisesport ja käsitöö.
Yulia Dotsenko
Õde
Yulia on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe erialal. Varem töötanud Ida-Tallinna Keskhaigas onko- ja üldkirurgia osakonnas, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas pulmonoloogia ja kiiritusravi osakonnas ning Estmedica kliinikus kirurgia assistendina. Yulia suhtleb vabalt eesti ja vene keeles ning suhtlustasandil inglise keeles. Medemises teostab foto- ja laserepilatsioone, kapillaaride ravi laseriga, fotonoorendust, Triactive tselluliidi ravi, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni, kapillaaride eemaldamist laseriga ja keemilisi koorimisi. Hobideks fitness ja jõusaali treening.
Mari-Liis Kaasik
Õde / Kosmeetik
Mari-Liis on lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli. Kogemust kosmeetikuna on tal alates 2011. aastast. Suur huvi ilumeditsiini vastu viis Mari-Liisi õppima ka õendust. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötanud õena varasemalt nii erakliinikus kui hambaravi assistendina.
Mari-Liis suhtleb vabalt nii eesti kui inglise keeles. Hobidest on tema kireks lugemine, reisimine ning meeldib teha ka tervisesporti.
Katrin Priske
Administraator
info@medemis.ee
Christine Šillis
Administraator
info@medemis.ee
Niina Knjajeva
Clinic Manager
niina.knjajeva@medemis.ee
+372 53 411 005
Tiina Üürike
Turundusjuht
tiina.uurike@medemis.ee
+372 51 997 444